Eskişehir’de aracı ile seyir halindeyken rahatsızlanan sürücüyü fark edip yardımcı olan özel güvenlik görevlisi Salim Kılıç, daha sonra polis ekipleri gelinceye kadar kapıları açık otomobile ve içindeki eşyalara zarar gelmesin diye kaza yerinde nöbet tuttu. Kaza sabah saatlerinde, Eskişehir-Ankara karayolunda meydana geldi. 
34 FCG 771 plakalı otomobilin sürücüsü Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’ndeki iş yerine seyrettiği sırada rahatsızlandı. 

Baygınlık geçirmeden önce aracını refüje çıkarmayı başaran sürücünün durumunu fark eden özel güvenlik görevlisi Salim Kılıç, yardıma koştu.  Sürücünün bilincinin yerinde olmadığını fark eden Kılıç, aracın kapısını açarak duruma müdahale etti.  Salim Kılıç, daha sonra polis ve sağlık ekiplerine durumu bildirdi.  Olay yerine gelen 112 Acil Servis ekiplerini rahatsızlanan sürücüyü hastaneye kaldırırken Salim Kılıç ve diğer görgü şahitleri kapısı açık kalan aracın başında adeta nöbet tutmaya başladı. Salim Kılıç, sağlık durumu iyi olan sürücünün aracı ve içindeki eşyalar çalınmaması için otomobilin başından dakikalarca ayrılmadı.

Eskişehir'de 9 yıllık kabusu son buldu: Artık cezaevinde! Eskişehir'de 9 yıllık kabusu son buldu: Artık cezaevinde!


Güvenlik görevlisi olay yerine gelen polis ekiplerine de bilgi verirken ‘insanlık ölmemiş’ dedirtti.  Öte yandan ise rahatsızlanan hastaya müdahale etmek için yol kenarına duran ambulansı son anda fark eden 26 AIR 722 plakalı araca, 26 UV 572 otomobil arkadan çarptı.

Kaynak: iha