Türk sinemasının ünlü ismi Nuri Alço'nun beyin pıhtısı nedeniyle hastaneye kaldırılmasıyla ilgili sevindirici bir haber geldi. Eskişehirli Nuri Alço, bir süre önce beyninde pıhtı atması sonucu özel bir hastaneye yatırılmıştı. Yoğun bakımda birkaç gün geçirdikten sonra Eskişehir Şehir Hastanesi'ne sevk edilen Alço, tedaviye olumlu yanıt verdikten sonra yoğun bakımdan çıkarılarak servise alındı. Durumu stabil olan Alço, hastanede gözetim altında tutuluyor. 

Nuri Alço'nun eşi Burcu Alço, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada sevindirici haberi duyurdu. Burcu Alço, "Bu zorlu süreçte yanımızda olup desteğini esirgemeyen herkese ne kadar teşekkür etsem az... Yarın taburcuyuz. 'Evimize seni götüreceğim' demiştim aşkım. Seni çok seviyorum çok... Varlığına, aldığın her nefese şükürler olsun. Bir kez daha binlerce kez daha iyi ki Nuri'm..." dedi.

Eskişehir'de ehliyetsiz sürücüye 12 bin TL'yi aşkın ceza! Eskişehir'de ehliyetsiz sürücüye 12 bin TL'yi aşkın ceza!

Bu haberle birlikte sevenleri tarafından büyük bir rahatlama ve mutluluk yaşandı. Nuri Alço'nun tedavi sürecinin olumlu bir şekilde ilerlediği ve sağlığının iyi olduğu belirtildi.

Muhabir: CANER AKSU