Gençlik merkezleri, öğrenci misafirhanesi ve gerçekleştirdiği proje ve çalışmalarla her zaman gençlerin en büyük destekçisi olan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, 8 Ekim Pazar Günü Kanlıkavak Parkı’nda gerçekleşecek kahve buluşmasında gençlerle bir araya gelecek. Cumhuriyet’in 100. yılına özel gerçekleşecek kahve buluşması saat 17.00'da başlayacak. Saat 20.00'de ise Soup Opera konser verecek. 

HER ŞEY BİR TWEETLE BAŞLADI!
Her şey, gençlerin sosyal medya hesapları üzerinden “Başkanım hayırlı olsun aday olmuşsunuz ama öyle kuru kuru olmaz. Kanlıkavak'ta bıcır bıcır gezen gençlere birer ice latte ısmarlamayacak mısınız” sözleri ile Kazım Kurt’a ulaşması ile başladı. Başkan Kurt da gençlerin bu isteğine kayıtsız kalmadı. Gençlere çağrı yapan Başkan Kurt, “Cumhuriyet’in 100’üncü yılı şerefine kahveler bizden” dedi. Tüm gençleri kahve buluşmasına davet eden Başkan Kurt, gençlere bir sürpriz yaparak kahve buluşmasına Soup Opera konserinin eşlik edeceğini duyurdu.

Eskişehir İYİ Parti'de flaş ayrılık! Eskişehir İYİ Parti'de flaş ayrılık!

Başkan Kurt, “Sevgili gençlerimiz sözleştiğimiz gibi 8 Ekim Pazar günü Kanlıkavak'ta buluşuyoruz. Kahveler bizden. Soup Opera konseri de var. Kanlıkavak Parkı'nda görüşmek dileğiyle” diye konuştu.  Başkan Kurt, geçtiğimiz yıl da gençlerin kahve talebine kayıtsız kalamamış, Nisan ayında Kanlıkavak Parkı’nda bir buluşma gerçekleştirmişti. Kahve kokusunun Kanlıkavak Parkı’nı sardığı etkinliğe, yaklaşık 10 bin genç katılmıştı.