Eskişehirspor, 2024-2025 sezonunda Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluk peşinde koşacakken henüz transferler başlamadı. Siyah Kırmızılı camia transferlerin başlamasını beklerken yönetim ise bütçe oluşturmak için mesai harcıyor.

Henüz imza atılmadı

Siyah Kırmızılı takımda şampiyonluk hedefine ulaşmak için bu ligin deneyimli antrenörü Ergun Ortakcı’yı ile anlaşılmıştı. Camianın gözü ise artık transferlere çevrilmiş durumda. Siyah Kırmızılı yönetim şampiyonluk için kadro oluşturacaklarını açıklasa da henüz resmi olarak bir transfer gerçekleşmedi. Eskişehirspor taraftarı ise bu açıklamaların ardından sabırsızlıkla transferin başlamasını bekliyor.

Küçük cimnastikciler neşeyle çalışıyor Küçük cimnastikciler neşeyle çalışıyor

Yönetim para arıyor

Diğer yandan transfer döneminde yüksek maliyetler yönetimi düşündürüyor. Kulübün hiçbir geliri olmadığı için Başkan Ulaş Entok ve yönetimi kaynak arayışına hız vermiş durumda. Önümüzdeki hafta içi önemli girişimlere başlayacak olan yönetim, kaynak bulunması halinde prensipte anlaştığı isimlere imza attırmaya başlayacak. Öte yandan Bölgesel Amatör Lig’de birçok ekip transferleri gerçekleştirmeye başladı. SEMİH AKDEMİR

Kaynak: SPOR SERVİSİ