Tavşanlılı Ercan Bahadır, Yozgatspor ile anlaştı Tavşanlılı Ercan Bahadır, Yozgatspor ile anlaştı

Kütahya’da Dijitalleştirme Ekosisteminin Geliştirilmesi projesi çerçevesinde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Yılmaz, incelemelerde bulunmak üzere Kütahya’ya geldi. Kurulacak olan, ekipman ve kurulum planlamalarının başladığı merkez ile ilgili Genel Müdür Yardımcısı Yılmaz, Projelerden Sorumlu Koordinatör Süleyman Alata, Proje Yöneticisi Serhat Uğur ve Proje Uzmanı Süheyla Katar, Kütahya Belediyesi Etüt Proje Müdürlüğü tarafından bilgilendirildi.

Yapılan saha ziyaretleri ve incelemelerin ardından Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Yılmaz ve beraberindeki heyet Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ı makamında ziyaret etti. Projeye destekleri ve katkıları için Genel Müdür Yardımcısı Yılmaz ve heyetine teşekkür eden Başkan Işık, bakanlığın kıymetli heyetini Kütahya’da ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu belirtti.

Başkan Işık, yakın zamanda açılışı gerçekleştirilecek olan Tasarım ve Modelleme Merkezinin şimdiden Kütahya’ya hayırlı olması temennisinde bulundu.