Survivor Sahra Işık: Voleybolcu, Model ve Yarışmacı

Survivor Sahra Işık, Türkiye’nin en popüler yarışma programlarından biri olan Survivor’da gösterdiği performansla adından söz ettiren bir isim. Hem voleybol hem de modellik kariyeri olan Survivor Sahra Işık, güzelliği ve sporcu ruhuyla dikkat çekiyor. Peki, Survivor Sahra Işık kimdir, kaç yaşında ve nereli? Survivor Allstar Sahra Işık’ın biyografisi nedir? İşte, Survivor Sahra Işık hakkında bilmeniz gerekenler…

Survivor Sahra Işık’ın Doğum Yeri ve Yaşı

Survivor Sahra Işık, 1991 yılında İstanbul’da doğdu. 30 yaşında olan Survivor Sahra Işık, aslen İzmirli bir ailenin kızıdır.

Gazeteci Yüksel Ercan’ın kızı Güntülü nişanlandı Gazeteci Yüksel Ercan’ın kızı Güntülü nişanlandı

Survivor Sahra Işık’ın Voleybol Kariyeri

Survivor Sahra Işık, voleybola ilkokul yıllarında başladı. Ortaokul ve lise yıllarında İzmir’de çeşitli kulüplerde oynadı. 2009 yılında Fenerbahçe’ye transfer oldu. Fenerbahçe formasıyla birçok başarıya imza attı. 2013 yılında ise voleybolu bıraktı.

Survivor Sahra Işık’ın Modellik Kariyeri

Survivor Sahra Işık, voleybolu bıraktıktan sonra modellik yapmaya başladı. 2013 yılında Best Of Model yarışmasına katıldı ve 3. oldu. Aynı yıl Malezya’da düzenlenen Miss Tourism International yarışmasında Türkiye’yi temsil etti ve 4. oldu.

Kaynak: HABER MERKEZİ