Survivor All Star 2024’te Dokunulmazlık ve Eleme Heyecanı

TV8’in sevilen yarışma programı Survivor All Star 2024’te yeni yarışmacılar da dahil olmak üzere kıyasıya bir mücadele yaşanıyor. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu hangi takımın kazandığı ve haftanın ilk eleme adayının kim olduğu merak ediliyor. İşte Survivor All Star 2024’te son gelişmeler.

Mavi Takım Dokunulmazlığı Kaptı

Survivor All Star 2024’te haftanın ilk dokunulmazlık oyunu büyük bir heyecana sahne oldu. Kırmızı takım ve mavi takım arasında oynanan oyun, parkurda ve bulmacada hız ve zeka gerektiriyordu. Oyunun başında kırmızı takım, yeni yarışmacıları Yunus Emre ve Yağmur’un da katkısıyla 6-3’lük bir üstünlük yakaladı. Ancak mavi takım, Berna’nın takıma katılmasıyla birlikte toparlandı ve üst üste sayılar alarak oyunu 12-7 kazandı. Böylece mavi takım, haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kazanarak eleme potasından uzaklaştı.

Bilecik Pazaryeri'nde çocuklar 'kar küreleri' ile hayallerini süsledi Bilecik Pazaryeri'nde çocuklar 'kar küreleri' ile hayallerini süsledi

Sercan Yıldırım Eleme Potasında

Survivor All Star 2024’te dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım, ada konseyinde eleme adayını belirlemek için oylama yaptı. Oylamada en fazla ismi yazılan yarışmacılar Bozok, Sercan ve Ersin oldu. Ancak en çok oyu alan yarışmacı, 6 oy ile Sercan Yıldırım oldu. Sercan Yıldırım, böylece haftanın ilk eleme adayı olarak belirlendi. Sercan Yıldırım, performansıyla takdir toplayan bir yarışmacı olmasına rağmen, takım arkadaşlarının güvenini kaybettiği için eleme potasına girdi.

Kaynak: HABER MERKEZİ