Eskişehir'de güzel hava porsukta kuyruk oluşturdu! Eskişehir'de güzel hava porsukta kuyruk oluşturdu!

Cumhur İttifakı kapsamında 4 ilçede MHP'nin adaylarını destekleyecek AK Parti’nin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Milletvekili Nebi Hatipoğlu, sahada çalışmalarını aralıksız sürdürürken, özellikle Odunpazarı ve Tepebaşı ilçe belediye başkan adayları büyük merak konusu.
Kulislerde Odunpazarı Belediye Başkan adaylığı için 2004-2014 yılları arasında iki dönem belediye başkanlığı yapan eski MKYK Üyesi Burhan Sakallı ile Beylikova Belediye Başkanı Özkan Alp’in ismi konuşuluyor.
Tepebaşı Belediye Başkan adaylığı için ise AK Parti eski İl Başkanı Dündar Ünlü  ile uzun süre AK Parti il yönetimlerinde görev alan avukat Pınar Turhanoğlu Gücüyener’in ismi öne çıkıyor.
MHP’nin 4 ilçede gösterdiği adaylar; Alpu’da Alpaslan Kokulu, Çifteler’de mevcut Belediye Başkanı Kadir Bıyık, Mihalıççık’ta Halil Sami Barış ve  Seyitgazi’de Erhan Erden’i destekleyecek AK Parti, en geç bu hafta sonu isimlerinin açıklanması beklenen Odunpazarı, Tepebaşı, Beylikova, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Sarıcakaya ve Sivrihisar’da ise kendi adaylarını çıkaracak.

Muhabir: BERİVAN HALİS