Yaz Spor Okullarında çocuklar en çok taekwondo sporunu tercih ediyor Yaz Spor Okullarında çocuklar en çok taekwondo sporunu tercih ediyor

Eskişehir'deki törende ilk konuşmayı yapan AK Parti İl Teşkilat Başkanı Atakan Tetik, görevi teslim alan Vural'a başarılar diledi. Tetik, "İlçe başkanları noktasında değişim sürecine girmiş bulunuyoruz. Biz AK Parti olarak Odunpazarı ilçemizi çok önemsiyoruz. 420 bin nüfusu ile büyük bir popülasyona sahip. Bu noktada Ümit Başkan'a bugüne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Devraldığı bayrağı, görevlerini eksiksiz yerine getirerek bir adım öne taşıdı. Görevi teslim alan Engin Vural da hem belediye meclisi noktasında hem de Odunpazarı İlçe Yönetimi noktasında çalışmış, yerel yönetimler de tecrübeli ve özgeçmişi dolu bir kardeşimiz. Bu nedenle bu devir teslim töreninin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.

"DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİM"
Bilgileri ve tecrübesi ile Vural'a destek olmaya devam edeceğini belirten Sezer, "Değerli başkanım Ali Acar'dan 20 Mart 2023 tarihinde almış olduğum bayrağı, bugün benim için kıymetli olan Engin Başkan'ıma devretmenin gururunu yaşıyorum. Bu görevler geçicidir ve kimseye kalmayacaktır. Önemli olan görevde olduğunuz sürede hoş bir seda bırakabilmektir. Engin kardeşim de dürüst ve çalışkan bir insandır ve bu görevi layıkıyla yerine getireceğine dair inancım tamdır. Ben de bilgilerim ve tecrübem ile kendisine destek olmaya devam edeceğim. Kendisini tebrik ediyorum" ifadelerini kullandı.

"VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ"
Odunpazarı İlçesi'nin özel bir ilçe olduğunu ve Odunpazarı için elinden gelen çalışmayı yapacağını belirten Vural, "Bu bir dava meselesi ve bu dava bütün makam ve şahısların üzerinde bir davadır. Bu davada halkımızın gönlüne girmek ve görevimizi layıkıyla yerine getirmek önceliğimiz olacaktır. Biz sadece bir siyasi parti değiliz, halkın sesini yüksek mertebelere ulaştırmak önceliğimizdir. Odunpazarı çok özel ve enerjisi yüksek bir ilçe. Ancak Odunpazarı hak ettiği hizmeti alamadığı için içimiz hep buruk kaldı. Bizler bu uğurda elimizden geleni yapacak ve vatandaşların hizmet hakkını savunacağız. Var gücümüzle çalışacağız. Kimin nerede sıkıntısı olursa elimizden geldiğince çözmeye çalışacağız. Ümit Başkan'ım da bu görevde elinden geleni yaptı, kendisine teşekkür ederim" diye belirtti.

Kaynak: YENİGÜN GAZETESİ MUHABİRİ-SÜMEYRA BALCI