10 yıl sonra köprülerine kavuştular 10 yıl sonra köprülerine kavuştular

Çelik Yumruklar Filminden Nefes Kesici Detaylar! Konusu, Oyuncuları ve Çekim Yeri!

Bilimkurgu ve aksiyon severlerin kaçırmak istemeyeceği bir film olan Çelik Yumruklar, filmseverlerin ilgisini çekiyor. Film, boksun gelecekte nasıl bir hal alacağını ve teknolojinin bu spora nasıl yön vereceğini anlatıyor. Filmde, robot dövüşleriyle para kazanmaya çalışan bir baba-oğulun hikayesi izleyiciye sunuluyor. Peki, Çelik Yumruklar filminin konusu nedir? Filmin oyuncuları kimlerdir? Film nerede çekilmiştir?

Çelik Yumruklar Filminin Konusu Nedir?

Çelik Yumruklar filmi, 2020 yılında geçen bir bilimkurgu ve aksiyon filmidir. Filmde, eski bir boksör olan Charlie Kenton (Hugh Jackman), robot dövüşleriyle hayatını sürdürmeye çalışmaktadır. Ancak, bu işte pek başarılı olamamaktadır. Bir gün, oğlu Max (Dakota Goyo) ile birlikte hurda bir robot bulur ve onu yeniden programlar. Bu robot, Charlie’nin eğitimiyle kısa sürede dövüşlerde yükselmeye başlar. Ancak, Charlie ve oğlunun yarattığı robotun başarısı, bazı kişilerin hoşuna gitmez. Charlie ve oğlu, robot dövüşlerinin tehlikeli dünyasında hem hayatta kalmaya hem de birbirleriyle bağ kurmaya çalışır.

Çelik Yumruklar Filminin Oyuncuları Kimlerdir?

Çelik Yumruklar filminin başrolünde, ünlü oyuncu Hugh Jackman yer almaktadır. Jackman, filmde eski bir boksör olan Charlie Kenton karakterini canlandırmaktadır. Jackman’a filmde, Dakota Goyo, Kevin Durand, Evangeline Lilly, Hope Davis, Anthony Mackie, Olga Fonda, James Rebhorn, Karl Yune ve James Rebhorn gibi isimler eşlik etmektedir.

Çelik Yumruklar Filmi Nerede Çekilmiştir?

Çelik Yumruklar filmi, ABD yapımı bir filmdir. Filmin yönetmenliğini Shawn Levy yapmıştır. Filmin yapımcılığını ise Steven Spielberg üstlenmiştir. Film, ABD’deki çeşitli film stüdyolarında çekilmiştir. Filmin çekim yerleri arasında Michigan, Indiana, Illinois ve Teksas gibi eyaletler bulunmaktadır.

Kaynak: HABER MERKEZİ