CHP, 27 Ocak Cumartesi günü Eskişehir’de aday tanıtım toplantısı düzenleyecek. Partisinin Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayşe Ünlüce, Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Kazım Kurt ve Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Ahmet Ataç ile 12 kırsal ilçenin adaylarının tanıtım toplantısına katılmak için Eskişehir’e gelecek olan CHP lideri Özel, 27 Ocak Cumartesi günü saat 13.00’te gerçekleşecek toplantıda CHP’lilerle buluşacak. Özel, Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde yapılması planlanan toplantıda Eskişehir 15 adayıyla birlikte yerel seçim pozu verecek.

CHP Genel Başkan Özgür Özel, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, eski CHP Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve bazı illerdeki Büyükşehir Belediye Başkan adaylarının katılımıyla 27 Ocak Cumartesi günü saat 13.00’te Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılacağı duyurulan aday tanıtım toplantısı daha geniş alana sahip olduğu için Porsuk Spor Salonu’na alındı.

Büyükdere Mahallesi’ndeki Porsuk Spor Salonu’nda gerçekleşecek toplantı için hazırlıkların başladığı bildirildi.

Eskişehir’de eğitimiyle fark yarattı: Dubai’den ödül! Eskişehir’de eğitimiyle fark yarattı: Dubai’den ödül!

BİRÇOK İSİM KATILACAK
Yoğun ilgiyle gerçekleşmesi beklenen aday tanıtım toplantısına CHP’den pek çok isim de katılacak. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile CHP eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra farklı şehirlerden Büyükşehir Belediye Başkan Adaayları da katılacak. Öte yandan 26 Ocak Cuma günü Parti Meclis (PM) toplantısının ardından CHP’nin Eskişehir’de kırsaldaki 7 ilçede de adaylarının açıklanması bekleniyor.

Muhabir:  AYŞEGÜL HÜMMET