Yüzügüllü Mutallip’de vatandaşlarla buluştu Yüzügüllü Mutallip’de vatandaşlarla buluştu

 AK Parti İl Başkanı Süleyman Reyhan, Eskişehir’de düzenlenen ilçe belediye başkan adaylarının tanıtım toplantısının ardından görevinden alındı. Reyhan'ın yerine Medya İletişim Başkanı Gürhan Albayrak atandı.

"GÜN EL ELE VERME ZAMANI"

Süleyman Reyhan yaptığı yazılı açıklamada Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ederek, “AK Parti’de görev yapan tüm başkanlarımız ve teşkilat üyelerimiz bu millete efendi olmaya değil hizmetkar olmaya gelmiştir. Tüm dava arkadaşlarım teşkilatımızın her kademesinde aynı heyecanla ve samimiyetle çalışmaktadır. AK partiye gönül vermiş teşkilat üyelerimiz arasında AK dava için hizmette ve hayırda yarış vardır. Hangi kademede olursa olsun samimiyetle ve gayretle çalışmak vardır. Genel Merkezimizin şahsıma tevdi ettiği yeni görev nedeniyle siyasi hayatıma farklı bir vazifede devam edeceğim” dedi.

Yerel seçimler için çalışmalarını sürdüreceğini belirten Reyhan, “Başta, Büyükşehirde belediye başkan adayımız Sayın Nebi Hatipoğlu bey olmak üzere Allah'ın izniyle adaylarımızla bir arada ilçelerimizin tamamına AK Partimizin damgasını vuracağız. Gün, el ele verme, gönül gönüle verme zamanıdır” ifadelerini kullandı.

Kaynak:  M. Anıl Aksoy