Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Daire Başkanı Doç. Dr. Salim Atay öğrencilerle buluştu Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Daire Başkanı Doç. Dr. Salim Atay öğrencilerle buluştu

Eskişehir'in Yenikent Mahallesi’ndeki Şehit Anıl Gül Spor Salonu’nda düzenlenecek törende daha önce ismi açıklanan Büyükşehir Belediye Başkan adayı Nebi Hatipoğlu’nun bir kez daha elini kaldıracak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın özellikle Odunpazarı ve Tepebaşı adaylıkları için kimi belirlediği merak konusu.
En son Valilik Meydanı'nda 18 Nisan 2023 tarihinde düzenlenen toplu açılış törenine katılmak amacıyla kente gelen Erdoğan’ın ziyareti öncesi tanıtım töreni hazırlık çalışmalarını yerinde yöneten İl Başkanı Süleyman Reyhan, sosyal medya paylaşımında, “Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ile 3 gün sonraki büyük buluşmamız için hazırlıklarımıza tüm hızıyla yoğun şekilde devam ediyoruz” ifadesini kullandı.
AK Parti lideri Erdoğan, 28 Ocak Pazar günü saat 14.00'te Yenikent Mahallesi’ndeki Şehit Anıl Gül Spor Salonu’nda düzenlenecek etkinlikte Odunpazarı ve Tepebaşı ile 8 kırsal ilçenin belediye başkan adaylarını açıklayıp, tanıtacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ