Eskişehir'de gece saatlerinde  alkollü olduğu iddia edilen bir sürücü, direksiyon hakimiyetini kaybettiği aracıyla yaya kaldırımına çıktı ve bir ağaca çarparak durabildi. Kazadan sonra olay yerinden kaçan sürücünün kaçış anları Es TV muhabirinin kamerasına yansıdı. Kaza, Hoşnudiye Mahallesi İstasyon Caddesi'nde saat 00.50 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, 26 HN 845 plakalı otomobili kullanan sürücü, İstasyon Caddesi'nde virajı alamayarak direksiyon hakimiyetini kaybetti. Orta refüjü aşıp karşı şeride geçen araç, bariyerleri aşarak yaya kaldırımına çıktı ve bir ağaca çarparak durabildi.

SÜRÜCÜ KAÇTI

Kazada herhangi bir yaya ya da başka bir araç zarar görmezken, orta refüjde ve bariyerlerde maddi hasar oluştu. Alkollü olduğu iddia edilen sürücünün kaçış anları ise Es TV muhabiri Emrah Köse'nin kamerasına yansıdı. Görüntülerde, sürücünün kazadan sonra aracına binip ters yön olan Başak Sokağa döndüğü ve gözden kaybolduğu görülüyor. Polis ekipleri, sürücüyü bulmak için çalışma başlattı.

Dünya Meteoroloji Örgütü: Akdeniz'de sıcaklıklar küresel ortalamanın üzerinde artacak Dünya Meteoroloji Örgütü: Akdeniz'de sıcaklıklar küresel ortalamanın üzerinde artacak

Muhabir: Emrah Köse