Büyükşehir Belediyesi’nin Asri Mezarlık’ta oluşturduğu 100. Yıl Camisi ve Tesisleri ile Odunpazarı Belediyesi'nin Yenikent Mahallesi’nde bulunan 100. Yıl Kültür Merkezi’nin açılışı bugün yapılıyor. Açılışlara CHP lideri Özgür Özel’de katılacak. Eskişehir'de bugün 2 büyük eserin açılışı yapılacak. Yapımları tamamlanan iki proje yapılacak olan törenlerin ardından vatandaşın hizmetine sunulacak. İlk olarak Yenikent Mahallesi’nde bulunan 100. Yıl Kültür Merkezi'nin açılışı gerçekleşecek. Saat 11.00’de yapılacak olan açılışa vatandaşların büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

Eskişehir'deki araştırma hastanesinde kötü görüntü: "Eziyet gibi..." Eskişehir'deki araştırma hastanesinde kötü görüntü: "Eziyet gibi..."

CHP LİDERİ CAMİ AÇILIŞINA KATILACAK

İkinci açılışta ise, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi'nin hayırseverlerin de katkılarıyla Seyitgazi yolu Asri Mezarlık’ta oluşturduğu 100. Yıl Camisi ve Tesisleri'nin açılışı bugün gerçekleştirilecek. Yapımı bir süredir devam eden ve tamamlanan anlamlı çalışmanın açılışı saat 12.30’da gerçekleşecek. Yapılacak olan açılışlara CHP lideri Özgür Özel’de katılacak.

Muhabir: CANER AKSU