Eskişehirspor, geçtiğimiz günlerde 6 futbolcuya imza attırarak suskunluğunu bozmuştu. Son olarak sağ bek Hüseyin Tokmak’ı da kadrosuna dahil eden Siyah Kırmızılı yönetim hafta sonuna kadar 2 oyuncuyu daha imza masasına oturtacak.

Çalışmalar sürüyor

Önümüzdeki sezon mücadele edeceği Bölgesel Amatör Lig’de şampiyonluk hedefi koyan Eskişehirspor transfer çalışmalarına devam ediyor. Transferdeki sessizliğini geride bıraktığımız cumartesi günü bozan Siyah Kırmızılı ekip 6 futbolcuyu renklerine bağlamıştı. Erdin Üzer, Rasim Mutlu, Orhan Safa Barip, Bahadır Bilen, Yakup Ekinci ve Soner Özdemir resmi sözleşmeyi imzalayan Es Es, hafta başında ise sağ bek Hüseyin Tokmak’a imza attırmıştı.

Eskişehir ekibi Vali Aksoy ile bir araya geldiler Eskişehir ekibi Vali Aksoy ile bir araya geldiler

Bu hafta gelecek

Ulaş Entok başkanlığındaki Siyah Kırmızılı yönetim imzalarına bu hafta da devam edecek. Eskişehirspor öncelikle prensipte anlaşma sağladığı Necati Önal’ı imza masasına oturtacak. Özel işleri nedeniyle Eskişehir’e gelemeyen Necati’nin Perşembe veya Cuma günü imza için ilimize geleceği bilgisi edinildi. Ayrıca Eskişehirspor’un, ismi sır gibi saklanan bir kanat oyuncusuna da Necati ile birlikte imza attıracağı öğrenildi. Eskişehirspor’un en az 13 transfer daha yapacağı düşünülüyor.

Editör: Tuğçe Kaş