Bilindiği üzere Eskişehirspor’un bulunduğu durumdan kurtulması ve başarıya ulaşması için Eskişehir’in önde gelen isimlerinin katılımıyla bir toplantı düzenlendi.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ve Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın öncülüğünde gerçekleşen toplantıda kentin iş insanları ve Eskişehirspor’da daha önce başkanlık yapmış insanların yanı sıra kanaat önderleri bir araya getirildi.

Yaklaşık 3 saat süren toplantıdan ne gibi bir sonuç çıkacağı merak konusuydu…

Basına kapalı gerçekleşen toplantı sonrası toplantıya katılanlar adına Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt yaptı.
 

ÖNEMLİ ADIMLAR ATILACAK!

Başkan Kazım Kurt’un açıklaması taraftarlar taraflar tarafından sevinçle karşılandı. Kurt’un açıklamasına göre Eskişehirspor’un geleceğinin yeniden tesisi adına Eskişehirspor için kenti yönetenlere başta Vali Hüseyin Aksoy odalar ve sivil toplum kuruluşlarıyla toplantılar gerçekleştirilecek ve Eskişehirspor’un şirketleşmesi noktasında önemli adımlar atılacak.

DESTEK MESAJLARI

ESTÜ Astrofizik Eğitim ve Araştırma Birimi’nin yürüttüğü projenin ilk bölümü başarıyla tamamlandı ESTÜ Astrofizik Eğitim ve Araştırma Birimi’nin yürüttüğü projenin ilk bölümü başarıyla tamamlandı

Ortak açıklamanın yapılmasının ardından sosyal medya platformlarından belediye başkanları ve toplantıya katılanlara destek mesajları yağdı. Taraftarlar belediye başkanlarının öncülüğünde gerçekleşecek çalışmaları olumlu karşıladıkları gözlendi.

Ayrıca taraftarlar yaptıkları yorumlarda kulübün borçlarının ödenmesi konusunda kaynak bulunmasının şart olduğu görüşünde birleşiyor…

Muhabir: HÜSAMETTİN POLAT