Merkez Bankası faiz kararını açıkladı! Merkez Bankası faiz kararını açıkladı!

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, kısa sürede yaşanan iki öğrenci intiharına ilişkin duyduğu üzüntüyü dile getirerek, “Gençler, yalnız olmadığınızı bilmenizi istiyorum. Kaygınız, derdiniz, probleminiz ne olursa olsun bizimle paylaşın. Adalar'daki Ceren Özdemir Gençlik Merkezimize gelin, tüm sorunları birlikte dayanışmayla aşalım. Oradaki genç arkadaşlarımız, eğitmenlerimiz, danışmanlarımız sizinle her problemi konuşmaya hazır” değerlendirmesinde bulundu.
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in ardından Başkan Kurt da sosyal medya hesabından paylaşım yaparak, gençlere “dertleşelim” çağrısı yaptı.
Kazım Kurt, çağrısında şu ifadelere yer verdi:
“Sevgili genç arkadaşlarım, son günlerde aldığımız acı haberler hepimizde tarifsiz bir üzüntü yarattı. Zor günlerden geçiyoruz. Birçoğunuzun ekonomik olarak zorlandığını, gelecek kaygısı yaşadığını, özgür hissetmediğini biliyorum. Ancak yalnız olmadığınızı bilmenizi istiyorum. Kaygınız, derdiniz, probleminiz ne olursa olsun bizimle paylaşın. 
Adalar'daki Ceren Özdemir Gençlik Merkezimize gelin, tüm sorunları birlikte dayanışmayla aşalım. Oradaki genç arkadaşlarımız, eğitmenlerimiz, danışmanlarımız sizinle her problemi konuşmaya hazır. Siz ne zaman isterseniz ben de orada olurum. Sık sık buluşalım, dertleşelim, sıkıntılarımızı birlikte aşalım, birlikte mücadele edelim. Yaşama tutunun, umudunuzu kaybetmeyin, ideallerinizden vazgeçmeyin. 
İnanın çözülmeyecek problem yok. Bu ülkeyi sizin umudunuz olmadan aydınlık günlere kavuşturamayız. Yaşamı güzelleştirmek için el ele verelim, neler yapabileceğimizi birlikte planlayalım. 
Sizleri seviyorum. Her an, her koşulda derdinizi dinlemeye hazırım.”

Kaynak: HABER MERKEZİ