İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Melih Aydın ve İYİ Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Emine Edizgil, ilk açıklamalarını ESGROUP’a yaptı. 
İYİ Parti’den Büyükşehir Belediyesi adaylığı netleşen Melih Aydın flaş açıklamalarda bulundu.  Aydın, “Çarşamba günü Genel Başkanımız Eskişehir’de olacak, basını da davet edeceğiz. Emine Hanım’ın Odunpazarı, bizim Büyükşehir net gibi. Genel Başkanımız da bu yüzden geliyor. Eskişehir’de yapacak çok işimiz var. Eskişehir’in sorunları zaten ortada. Bununla ilgili teknik arkadaşlar çalışıyor, yaklaşık 12 kişilik bir ekibimiz var. Onlar aylardır çalışıyorlar Eskişehir’in sorunlarına. Zaten bir deklarasyon yapacağız. Ciddi bir açıklama ve kamuoyu bilgilendirmesini yapacağız” dedi. 

Son 20 yılda engelli istihdamı 12 kat arttı Son 20 yılda engelli istihdamı 12 kat arttı


HİZMET ETMEK İSTİYORUM 
Odunpazarı Belediye Başkan Adaylığı ile ilglili konuşan Emine Edizgil, “Adaylığım netleşti. Biliyorsunuz daha önce de aday olmuştum. Benim amacım Eskişehir’e hizmet etmek.  Odunpazarı halkı da benim samimiyetime inanmıştı. Güzel bir oy almıştık. Ben tekrar bu yolda fikirlerimi Genel Başkanımla konuştum. O da olumlu karşıladı. Büyük ihtimalle Odunpazarı’na adaylığım kesinleşti. Çarşamba günü Genel Başkanımız gelecek” dedi. Edizgil ayrıca Melih Aydın’ın Büyükşehir Belediyesi için adaylığının netleştiğini söyledi.

M. ANIL AKSOY