İMAM PROTOKOLÜNE KADINLARDAN TEPKİ İMAM PROTOKOLÜNE KADINLARDAN TEPKİ

Yoğun katılımla gerçekleşen toplantıya Başkan Ataç'ın yanı sıra CHP Eskişehir Milletvekilleri ve adayları Utku Çakırözer, Jale Nur Süllü, Muhtarlar Birliği Derneği Başkanı Hasan Güler, Yeşiltepe ve Zincirlikuyu mahalle muhtarları katıldı. Belediye çalışmaları hakkında mahalle sakinlerine bilgiler de veren Başkan Ataç, mahalleliler ile bir araya gelerek yaptığı istişarelerin, hizmetlerin kaliteli şekilde vatandaşa ulaşmasında çok önemli olduğunu kaydetti.
SEÇİM SAVAŞ DEĞİLDİR
Başkan Ataç, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na Erzurum'da gerçekleştirilen saldırıyı kınayarak 'Seçim bir savaş değildir, seçim bir düğündür, eğlencedir, demokrasidir. Bu ülkede huzur, sağlık ve bereketin icra edilmesi lazım. Biz Eskişehir'de sizler sayesinde çok güzel dostluklar yaşıyoruz. Her zaman yan yanayız. Birbirimizin derdi olduğunda koşuyoruz, sevinci olduğunda koşuyoruz. Şehrimizde kurduğumuz bu güzel diyalog, samimiyete dayalı güven ortamı da devam edecek' dedi.
KADINLAR DEĞİŞTİRECEK
Önümüzdeki seçimin önemli olduğuna vurgu yapan Başkan Ataç, 'Önümüzde çok önemli bir seçim var. Belki yüz yılın en önemli seçimlerinden bir tanesi. Bir karar verme seçimi. Ülkemiz ne yazık ki iyi yönetilemiyor. Bu 20 yılda en çok sıkıntıyı siz çekiyorsunuz. Eşiniz size işe giderken para veriyor. Ama siz o parayla hiçbir şey alamıyorsunuz ya da düşündüğünüz şeyleri alamıyorsunuz. Yani Demirel'in söylediği gibi mutfakta çılgın yangın var. Ama şunu da hissediyorum 20 yıl önce bu iktidarı seçen kadınlardı. Şimdi de kadınlar ve gençler bu düzeni değiştirecekler' diye konuştu. HM