Odunpazarı’nda TÜM BEL SEN ile toplu iş sözleşmesi imzalandı Odunpazarı’nda TÜM BEL SEN ile toplu iş sözleşmesi imzalandı

Hentbol Erkekler 1. Ligi’ndeki ekibimiz Mihalıççık Belediyesi mutlu sona ulaştı. Dörtlü Finallerin son maçında 2’de 2 yapan Güneysu’yu 32-35 mağlup eden Mihalıççık Belediyesi, Hentbol Erkekler Süper Ligi’ne yükseldi. 

Müthiş performans
Mücadele ettiği Hentbol Erkekler 1. Ligi’nde müthiş bir sezon geçiren Mihalıççık Belediyesi, normal sezonu 2. sırada bitirerek Play-Off’lara kalmıştı. Play-Off’larda ise 3’te 2 yapan ekibimiz Dörtlü Finallerde mücadele etmeye hak kazandı. Dörtlü Finallerin ilk maçında Seyhan Belediyespor’u 33-34 mağlup eden ekibimiz ikinci maçta As Hentbol ile 31-31 berabere kaldı. 

Artık Süper’deyiz
Dörtlü Finallerin son maçında ise ekibimiz 2’de 2 yapan Güneysu ile mücadele etti. İlk devre 15-15 eşitlikle biterken ekibimiz ikinci devrede güzel bir oyun ortaya koyarak maçı 32-35 kazanmayı bildi ve Güneysu ile birlikte Hentbol Erkekler Süper Ligi’ne yükselmenin sevincini yaşadı. Ekibimiz maçın ardından düzenlenen tören ile kupasını aldı.

Muhabir: SAMET KILIÇ