İki maç oynandı

2. Amatör Küme A Grubu’nda 11. hafta maçları Perşembe günü oynandı. Lider Tepebaşı Kolejspor, İdmangücüspor’u 8-0 gibi farklı bir skorla mağlup etti. Örnekspor ile ise Kırmızı Toprakspor karşı karşıya geldi. Zirve yarışını bırakmayan Örnekspor rakibini 6-1’le geçti. Çamlıcaspor ile de Meşelikspor karşılaşacaktı ancak Meşelikspor maça çıkmadığı için Çamlıcaspor maçı 3-0 hükmen kazandı.

12. hafta başlıyor

9 maçta heyecan yaşanacak 9 maçta heyecan yaşanacak

Öte yandan 12. hafta maçlarının tamamı yarın oynanacak. A Grubu’nda Meşelikspor ile Altayspor Üniversite Evleri Sahası’nda rakip olacakken lider Tepebaşı Kolejspor ile Örnekspor Abdurrahman Temel Sahası’nda karşılaşacak. Kırmızı Toprakspor ise Çamlıcaspor ile Abdurrahman Temel Sahası’nda mücadele edecek. İdmangücüspor ise bu hafta fikstür gereği maç oynamayacak.

Zirve el değiştirebilir

B Grubu’nda ise bu hafta zirve el değiştirebilir. Son haftaların formda takımlarından Artıspor, son sırada yer alan Emekspor ile Üniversite Evleri Sahası’nda karşılaşacak. Lider Vişnelikspor’un maç oynamayacağı haftada Artıspor galibiyet alırsa liderlik koltuğuna oturacak. Çelikkartalspor, Şirintepespor ile Abdurrahman Temel Sahası’nda mücadele edecekken Kaymazspor ile Sultanderespor ise Abdurrahman Temel Sahası’nda rakip olacak.