Eskişehir'de Sivrihisar Belediyesi tarafından düzenlenen 8.Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivali’nde sahne alan Tuğçe Kandemir Sivrihisar’da unutulmaz bir konser verdi.

Odunpazarı’nda ’Yaz Atölyeleri’ ile çocuklar hem eğleniyor hem de öğreniyor Odunpazarı’nda ’Yaz Atölyeleri’ ile çocuklar hem eğleniyor hem de öğreniyor

Uluslararası Nasreddin Hoca Kültür ve Sanat Festivalinde sahne alan Tuğçe Kandemir Sivrihisarlıları adeta coşturdu. Açık Hava Heykel Müzesi festival alanında sahneye çıkan Tuğçe Kandemir sevilen şarkılarını seslendirdi. Unutulmaz bir geceye imza atan ünlü sanatçı Tuğçe Kandemir’in sevenleri söylenen şarkılara eşlik ederek festival alanını coşturdu. Ünlü sanatçı Tuğçe Kandemir konseri öncesinde ise Efsane 90’lar sahne alarak unutulmaz şarkıları seslendirdiler. Sivrihisar Belediye Başkanı Habil Dökmeci düzenlenen konserlerde “Sivrihisar bugün bir başka güzel. Tüm hemşerilerimize ve festivalimize gelen tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum. Bugün Sivrihisar sizlerle güzel. Sivrihisar’ımıza gelerek sahne alan Efsane 90’lar ekibine ve Tuğçe Kandemir’e çok teşekkür ediyorum. Bizlere unutulmaz bir gece yaşattılar” dedi.

Kaynak: iha