Eskişehirspor'un sezon bilet fiyatları belli oldu Eskişehirspor'un sezon bilet fiyatları belli oldu
Maça motive durumdalar
Eskişehirspor, 3. Lig'de 26 Mart Pazar günü son derece kritik bir maça çıkacak. Şimşekler taraftarı önünde 1954 Kelkit'i konuk edecek. Es Es'te Başkan Erkan Koca, ESGROUP Spor Servisi'ne Kelkit maçı öncesi açıklamalarda bulundu. Başkan Koca, '2 deplasman maçından 4 puan almayı başardık. Çok kıymetli 4 puan alarak moral kazandık. Camiaya, futbolcuya bu 4 puan olumlu yansıdı. Futbolcularımız oldukça motive durumdalar. Çok sıkı bir şekilde bu maça hazırlanıyoruz' dedi.

Can sıkıcı şeyler yaşandı
Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca taraftara da seslenerek, 'Bizim şu an tek odağımız Kelkit maçını kazanmak. Takımla sürekli birlikteyiz. Onlarla bir aradayız. Hiçbir şey bu maç öncesi enerjimizi başka yere harcatamaz. Can sıkıcı şeyler yaşandı ama bunlara takılmamamız lazım. Bizim tek odağımız Kelkit maçı olması lazım. Tüm camiamızı bu maça odaklamaya ve takımı destekleme davet ediyorum' şeklinde konuştu.

Primleri yarın alacaklar
Başkan Koca son olarak futbolculara verilecek prim hakkında da konuşarak, 'Bildiğiniz üzere Edirnespor maçının primlerini Karşıyaka maçı öncesi yatırmıştık. Karşıyaka'nın beraberlik primlerini ise Cuma günü yatıracağız. Yönetim olarak bu maçın primi belirledik. Futbolcularımıza ve teknik heyetimize güveniyoruz' ifadelerine yer verdi.