Ruhsatsız kiraya dev ceza: Şartlar değişti! Ruhsatsız kiraya dev ceza: Şartlar değişti!

Sorunsuz bir üst yapı için kent merkezinin yanı sıra kırsal ilçe ve mahallelerinde yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdüren Büyükşehir Belediyesi, yoğun mesaisini sürdürüyor.

Büyükşehir Belediyesi ESKİ Genel Müdürlüğü tarafından Alpu ilçe merkezinde altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekiplerince üstyapı çalışmaları sürdürülüyor.

İlçe merkezinde toplamda 22 kilometreye ulaşacak sıcak asfalt serimi ile ilçe konforlu ve güvenli yolların yanı sıra yeni bir görünüme kavuşacak. Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından Zübeyde Hanım Caddesi ve Kurtuluş Caddesi üzerinde 1.900 metrelik yola 12.000 ton sıcak asfalt,  Fevzipaşa Mahallesi ve Yunusemre Mahallesinde de 30.000 metre bordür döşenmesi ile 20.000 ton sıcak asfalt serimi yapılarak toplam 22 kilometrelik alanda asfaltlama gerçekleştiriliyor. Ekiplerin yoğun mesaisi devam ederken çalışmaların kısa zamanda tamamlanması hedefleniyor.