ESTÜ Fen Fakültesinde Bitirme Projeleri Poster Sunum Şenliği gerçekleştirildi ESTÜ Fen Fakültesinde Bitirme Projeleri Poster Sunum Şenliği gerçekleştirildi

Eskişehir’de bulunan Espark AVM’nin eksi birinci katında düzenlenen ve 14 Nisan’a kadar devam edecek olan Kral Şakir tiyatro gösterisine çocuklar tarafından yoğun ilgi gösterildi.

Espark AVM’de gerçekleştirilen Kral Şakir tiyatro gösterisi etkinliği ailelerin, çocukların ve ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılandı. Maceraperest, meraklı ve eğlenceli bir çizgi film karakteri ile düzenlenen etkinlikte minik ziyaretçiler hayal gücünü arttırma fırsatı yakaladı. Uzmanların eşliğinde şarkılar söyleyen ve dans eden çocuklar eğlenceli zaman geçirirken, ziyaretçiler maskotlarla hatıra fotoğrafları çektirdi. AVM yetkilileri, 4 yaş ve üzeri çocukların katılabileceği tiyatro gösterisinde kontenjanların sınırlı olması nedeniyle her seans öncesinde etkinlik alanında kayıt yaptırılması gerektiğini belirtti. Espark AVM’nin eksi birinci katında düzenlenen etkinlik 14 Nisan’a kadar devam edecek.

Kaynak: İHA