Eskişehir Kütahya Yolu'nun 5'inci kilometresinde bulunan ve Odunpazarı İlçesi merkez sınırları içerisinde olan Regülatör Piknik Alanı yemyeşil doğası ile Kurban Bayramı'nda yerli turistlerin ilgi odağı oldu. Çevre iller başta olmak üzere Türkiye’nin bir çok noktasından bayram ziyaretine gelen vatandaşlar hem sıcak yaz günlerinde ağaç gölgelerinde serinledi hem de bayramın keyfini çıkardı. Önceki gün kurbanlarını keserek ibadetlerini yerine getiren vatandaşlar etlerini mangalda pişirerek sevdikleriyle birlikte bayram geçirmenin mutluluğunu yaşadı.

BAYRAMIMIZ GÜZEL GEÇİYOR
Ailesiyle birlikte piknik alanına gelen Serdar Badrak isimli vatandaş, "Bayramımız çok güzel geçiyor. Etlerimizi alıp mangal yakmaya geldik. Tatilimizi burada sevdiklerimizle değerlendirmeye çalışıyoruz" dedi.

AİLECE BAYRAM GEÇİRİYORUZ
Muzaffer Ersoy isimli vatandaş ise herkesin bayramını kutlayarak, "Öncelikle herkesin bayramını kutlarım. Bayramın ikinci gününde kendimize güzel bir ortam hazırladık, ailece bayram geçiriyoruz. Evcil hayvanımızla kampımızla geldik, yarın tekrar iş başı yapacağız" diye konuştu.

YEŞİLLİKLER İÇİNDE BİR BAYRAM
Sema Aslan isimli vatandaş ise şehir dışından gelen misafirlerini ağırladıklarını belirterek, "Bizler de oyunumuzu alıp 2 çift olarak yarış yapıyoruz, eşlerimize karşı oyun kazanıyoruz. Kardeşim şehir dışından geldiler, biz de yeşillikler içinde güzel bir bayram geçirelim dedik" açıklamasında bulundu.

Genç müzisyenin keman performansı beğeni topladı Genç müzisyenin keman performansı beğeni topladı


BAYRAMLAR ZOR GEÇİYOR
Mustafa İlker isimli vatandaş ise bayramda da ekonomik sıkıntılar yaşadıklarını belirterek, "Ekonomik zorluklar yaşadığımız için bayramları biraz zor geçiriyoruz. En azından açık havada vakit geçirelim istedik, bu şekilde bayram geçiriyoruz" dedi.

AİLECE VAKİT GEÇİRİYORUZ
Ercan Atmaca ise, "Bayramımız gayet güzel geçiyor. Dün kurban kesmekle ve doğramakla vakit geçirdik. Bugün de ailece vakit geçirelim istedik" diyerek yorumda bulundu.
 

Kaynak: HABER MERKEZİ