Geçtiğimiz gün oynanan Nilüfer Belediyespor maçının ardından Es Es’in sol bek oyuncusu Resul Karakoyun ES TV’ye konuştu. Resul, “Yeni sezon hazırlıklarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz yaklaşık bir buçuk aydır çalışıyoruz. Bu süreçte tempomuz yüksek. 5-6 maç oynadık ve bunun ağırlığını hissediyoruz. Takım yavaş yavaş bir araya geliyor, birbirimizi tanıyoruz her şey daha iyi olacak inşallah” ifadelerine yer verdi.

Bir an önce başlamasını bekliyoruz

Kombineler satışa çıktı Kombineler satışa çıktı

ES TV’ye konuşan Eskişehirspor’un yeni transferlerinden kaleci Adem Ağaoğlu, “Oynadığımız takım gerçekten hazır bir takımdı. Açıkçası biz daha yeni yeni toplandık daha iyi şeyler göstereceğimize inanıyorum. Yolun sonunda şampiyonluk yaşayacağımıza inanıyorum bundan kimsenin şüphesi olmasın. Eskişehirspor camiası müthiş bir camia. Taraftarımız içeride ve dışarı olsun her zaman arkamızda bunun için çok mutluyuz çok heyecanlıyız bir an önce ligin başlamasını bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Yeni sezona 1 ay kaldı

Eskişehirspor’un mücadele edeceği Bölgesel Amatör Lig’de yeni sezonun başlama tarihi net bir şekilde açıklanmasa da Eskişehirspor Başkanı Erkan Koca, liglerin başlama tarihini açıkladı. ES TV’ye konuşan Koca, “Liglerin başlama tarihi 15 Ekim olarak belirlendi. Grupların açıklanmasını beklemeye geçtik. Biz de ona göre planlarımızı yapıyoruz. Zor bir sezon bizi bekliyor. Şampiyonluk için mücadele edeceğiz” ifadelerini kullandı.