Eskişehirspor’un golcü futbolcusu Ercan Kuruçay sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Siyah Kırmızılı kulübe veda ettiğini açıkladı. Ercan şu ifadelere yer verdi; “Ülkemizin Kıymetli Kulübü Şanlı Eskişehirspor ve Büyük Eskişehirspor taraftarına yakışır bir şekilde şampiyonluklarımızın arasına bir şampiyonluk daha eklemek ve taraftarımızın yüzünü güldürmek için terimin son damlasına kadar mücadele ettim.

“Son ana kadar şampiyonluğu çok istedik. Ancak nasip olmadı. Büyük Onur ve gururla formasını giydiğim Eskişehirspor’a veda ediyorum. Ailemle birlikte Eskişehir’de yaşıyorum. Artık burası bizim için bir yuva oldu. Bundan da ayrıca mutluyum.”

Eskişehirli sporcular Bursa’da yapılan turnuvada Genel Klasman’da 2. Oldu Eskişehirli sporcular Bursa’da yapılan turnuvada Genel Klasman’da 2. Oldu

“Transferim de emeği geçen; Sayın Milletvekilimiz Nebi Hatipoğlu , Başkanım ve abim Fatih Baturaygil ,Kulüp Başkanımız Erkan Koca ve yöneticilerimize Taraftarlar Derneği Başkanımız Murat Diri ye teşekkür ediyorum. Çocukluğumuzun ve gençliğimizin büyük Eskişehirspor’unun tekrar hak ettiği yerde olacağından hiç kuşkum yok. Bana ve aileme her zaman sevgisini ve desteğini gösteren büyük Eskişehirspor taraftarına şükranlarımı sunuyorum. Sezon boyunca her şartta bizlere de emek veren sağlık ekibine, malzemecimize, tüm kulübümüzün personellerine teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin, Allah’a emanet olun.”

Editör: Tuğçe Kaş