Türküsev, Çayırovalı okurlarıyla buluştu Türküsev, Çayırovalı okurlarıyla buluştu

Kaçış Yok: Owen Wilson’ın Başrolde Olduğu Gerilim Filmi

Owen Wilson’ın başrolünde oynadığı Kaçış Yok filmi, televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. John Erick Dowdle’ın yönettiği film, Güneydoğu Asya’da yaşanan siyasi kriz ve halk ayaklanması sırasında hayatta kalmaya çalışan bir Amerikalı ailenin hikayesini anlatıyor. Kaçış Yok filmi, hem yerli hem de yabancı oyuncuların performanslarıyla dikkat çekiyor. İşte Kaçış Yok filmi hakkında merak edilenler…

Kaçış Yok Filmi Konusu: Ailece Kaçış Planı

Kaçış Yok filmi, Amerikalı bir işadamı olan Jack Dwyer’ın (Owen Wilson) ailesiyle birlikte Güneydoğu Asya’ya taşınmasını ve burada karşılaştıkları zorlukları konu alıyor. Jack, yeni bir iş fırsatı için eşi Annie (Çan Gölü) ve iki kızı Lucy (Sterlin Jerinleri) ve Beeze (Claire Geare) ile birlikte bu ülkeye gelir. Ancak çok geçmeden ülkede siyasi bir darbe ve şiddetli bir halk ayaklanması patlak verir. Jack ve ailesi, kendilerini ölümcül bir tehlikenin içinde bulur. Onlara yardım eden tek kişi ise gizemli bir İngiliz olan Hammond (Pierce Brosnan) olur. Hammond’un rehberliğinde Jack ve ailesi, şehirden ve ülkeden kaçmak için bir plan yapar. Ancak bu plan, onları daha da büyük bir maceranın içine sürükleyecektir.

Kaçış Yok Filmi Oyuncuları: Owen Wilson ve Çan Gölü Başı Çekiyor

Kaçış Yok filmi, hem Hollywood hem de Türk sinemasından tanınan oyuncuları bir araya getiriyor. Filmin başrolünde Owen Wilson yer alıyor. Owen Wilson, daha önce Zoolander, Marley ve Ben, Gece Hayvanları gibi filmlerde rol almıştı. Filmin diğer başrolünde ise Çan Gölü oynuyor. Çan Gölü, Türk sinemasında Ölümlü Dünya, Yol Arkadaşım, Organize İşler 2 gibi filmlerde rol almıştı. Filmin diğer oyuncuları arasında Sterlin Jerinleri, Claire Geare, Pierce Brosnan, Sahajak Boonthanakit, Spencer Garrett, Byron Gibson, Russell Geoffrey Banks, Tanapol Chuksrida, Bonnie Zellerbach, Karen Gemma Dodgson, Jimmy Chhiu, Stacy Chbosky, Dollar Tan, Sam B. Lorn, Vuthichard Photphurin, Nophand Boonyai, Jon Goldney, Duang Maidork, Mikayla Friend, Barbie Robertson, Mia Sun, Bonnie Jo Hutchison, Hiroyuki Kobayashi, Thanawut Kasro, Suphornnaphat Jenselius, Nick Kunzman, Dujdao Vadhanapakorn, Byron Bishop, Jim Lau, Bonnie Zellerbach, Karen Gemma Dodgson, Jimmy Chhiu, Stacy Chbosky, Dollar Tan, Sam B. Lorn, Vuthichard Photphurin, Nophand Boonyai, Jon Goldney, Duang Maidork, Mikayla Friend, Barbie Robertson, Mia Sun, Bonnie Jo Hutchison, Hiroyuki Kobayashi, Thanawut Kasro, Suphornnaphat Jenselius, Nick Kunzman, Dujdao Vadhanapakorn, Byron Bishop, Jim Lau gibi isimler yer alıyor.

Kaçış Yok filmi, gerilim ve aksiyon dolu bir film. Kaçış Yok filmi, televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Kaçış Yok filmi hakkında daha fazla bilgi için filmin resmi web sitesi ve sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Kaçış Yok filmi, sizi nefesinizi tutarak izleyeceğiniz bir film. Kaçış Yok filmi, kaçırmayın!

Kaynak: HABER MERKEZİ