SEDAT AYDOĞAN

Tüm Makaleleri

SEDAT AYDOĞAN

Hatipoğlu etkisi!

Nebi Hatipoğlu, siyasete bir girdi pir girdi! Adaylığı döneminden tutun bugüne dek gelene kadar o kısa sürede yaptıkları hep konuşuldu.

AK PARTİ BU AVANTAJI KULLANACAK MI?

AK Parti’nin yerel seçimler ile ilgili aday meselesi üzerine ne zaman konuşsak aynı şeyi söyleriz; “AK Parti adayını önceden bulup, kamuoyuna ilan etmelidir”

HATİPOĞLU BAŞKA KİMLERLE GÖRÜŞTÜ?

Geçtiğimiz günlerde İYİ Partili Nebi Hatipoğlu ne dedi? “Adaylıklar için görüşmelerimiz var. Hatta bugün bir oda başkanıyla konuştum. Olumlu yönde sonuçlar da aldım!”

ES GROUP ESES’İN YANINDA

Eskişehirspor’a dair yapılacak çok şey yok! Katkı vermenin dışında… Malum borçlar kapıda dağ gibi duruyor, gelir desen hiç yok.

BAŞKANLAR İLK KEZ UZLAŞAMIYOR!

CHP hafta sonunda bir ilk kongresi yapacak. Kimlerin kimler tarafından aday olarak gösterileceği az çok netleşiyor. Ancak biraz önceye gidelim.

YAPAY ZEKÂ BİR DE BUNLARI BİLSEYDİ!

Bir internet kullanıcısı, yapay zekâ motoruna şehirlerin yeniden adlandırılması talimatını veriyor. Yapay Zekânın Eskişehir için tanımlaması “Modern” şeklinde oluyor.

AK PARTİ ŞEHRİN DİNAMİKLERİNİ DİNLEMEZSE!

Son genel seçim sonuçları üzerinden AK Parti adına yaptığımız bir tespit vardı; O günlerde şunu söyledik; “AK Parti, kentin dinamiklerinin sesine kulak vermediği için ilk kez CHP’ye kaybetti!”

AK PARTİ KAZANACAK ADAYI BULACAK!

AK Parti’de seçim işleri hızlandırılmaya başlandı. İlk kez yerel seçim hazırlığına bu kadar erken başlayan bir AK Parti görüyoruz.

KAMUOYU ÖNÜNDE OLACAK İŞ Mİ?

​​​​​​​Ermenistan maçı Eskişehir’e verildi verileli öyle şeyler oldu ki; “Lütfen bir daha Eskişehir’e maç vermeyin” duasına kadar getirdik işi.

SEÇİMİN AYAK SESLERİ!

Büyükşehir Meclisi geçmişte sert tartışmalara sahne olmuştur. Özellikle iktidarın farklı, meclis çoğunluğunun farklı olduğu zamanlarda…