Eskişehirspor’u örnek gösterdi Eskişehirspor’u örnek gösterdi
Silinen puanın maçtan 18 saat önce geri verilmesi…
Taraftarlar Odunpazarı İlçesi, İstiklal Mahallesi, Adalar Sokak'taki köprüye pankart asarak TFF'ye tepki gösterdi. Esgroup spor muhabiri Aytaç Ersoy'un gündeme getirdiği konu sonrası TFF'ye bir hayli tepki vardı. Es Es U19, 4 puan farkla gittiği Bodrum deplasmanında 3-0 kaybetmiş, maçtan 18 saat önce ise TFF Bodrumspor'a daha önce silinen 1 puanını geri vermişti. Bu sebeple Play-Off'a Bodrumspor kalmıştı…

Maç saati de değişince!
U19 takımının Bodrumspor maçında başına gelenlere zaten sinirlenmiş olan taraftarlar, Yomraspor maçında saatin değiştirilmesiyle birlikte daha da öfkelendi. Gece saatlerinde asıldığı tahmin edilen ve plastik kelepçelerle bağlanan 'HASS'6222 TFF?' yazılı pankart çoğu vatandaşın dikkatini çekerken, çevre esnafı arasında merak konusu oldu.

'Size soruyoruz, amacınız Eskişehirspor'u kapatmak mıdır?'
Bahsi geçen pankartı asan ve konuyla ilgili sosyal medyadan açıklama yapan taraftar grubu, 'Geçtiğimiz hafta U-19 takımımızın emekleri hiçe sayılıp, rakibimizin silinen 1 puanı geri eklendi ve bu Play-Off yolunda savaşan, o ana kadar Play-Off'a kaldığı garanti olan Eskişehirspor U-19 takımımıza belirtilmedi. Bu hafta ise Yomraspor takımı keyfine göre maç saatiyle oynuyor ve yayıncı kuruluşumuzu stadına kabul etmiyor. TFF ise buna göz yummaktadır. Size soruyoruz, amacınız Eskişehirspor'u kapatmak mıdır? Eskişehirspor'a yapılan bu operasyon emrini malum şehir ve adamlarından mı aldınız' ifadelerini kullandı. (İHA)