Rüyada Kalp Masajı Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kalp masajı yapmak, yardıma muhtaç insanlara sürekli destek olmaya, maddi durumunun iyileşmesiyle birlikte bankadaki hesaplarının kabarmasına, olumsuz olaylardan uzak durarak herhangi bir zarar görmeden hayatını sürdürmeye, geçmişte oluşan kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ermesine, aydınlık bir geleceğe adım atılmasına ve kendi işini kurarak hayallerin gerçekleştirilmesine işaret eder.

Bu rüya aynı zamanda, yaşanan sıkıntılardan kurtulmak için mevcut imkanların etkili bir şekilde kullanılacağına ve olumsuz durumların bertaraf edileceğine, hastalıklardan uzak durulacağına, hayattan keyif alarak mutlu bir yaşam sürmeye, fakir fukaraya yardım elini uzatmaya ve iç huzurunu korumaya delalet eder. Ayrıca, uzun süredir özlenen bir kişiyle kavuşmanın mümkün olacağına ve kendi işini kurma yolunda atılım yapılacağına işaret eder.

Rüyada Masaj Yapmak Neye İşarettir?
 

Rüyada masaj yapmak; rüya sahibinin oldukça uzun zamandır beklediği bir aşk yaşamasına ve gönül işlerine yelken açmasında işaret eder. Rüya sahibi için bu rüya olumlu bir şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişi adına talihsiz geçen senelerden, onca çalışmadan ve çekilen pek çok sorundan sonra ruhen ve bedenen dinlenmeye gereksinim duyulduğuna delalet eder.

Rüyada Sevilen Birine Masaj Yapmak Neye Yorulur?


Rüyada sevilen birine masaj yapmak; problemlerin bitmesine, hüzünlü günlerin sona ermesine, sevilen biriyle yuva kurmaya, çocuk sahibi olmaya ve oldukça huzurlu olmaya yorulur.

Dini olarak rüyada kalp masajı yapmak, uğranılan zararların kısa sürede telafi edileceğine, kişinin çevresinde olumlu bir etki bırakarak saygınlığını artıracağına, kendi işini kurma arzusunu gerçekleştirmek için girişimlerde bulunacağına, hayır getirmeyen kişilerle muhatap olunacağına, hasta bir kimsenin sağlığına kavuşacağına ve evde sevinç dolu bir atmosferin oluşacağına, doğru bir yolda ilerleyerek olumlu sonuçlar alınacağına, hilekar kişilerin oyunlarına karşı dikkatli olunması gerektiğine, kötü niyetli kişilerin fark edilip uzaklaştırılacağına işaret eder.

Rüyada Fantazi Gecelik Görmek Neye İşaret Eder ? Rüyada Fantazi Gecelik Görmek Neye İşaret Eder ?

Psikolojik olarak rüyada kalp masajı yapmak, özlem duyulan bir kişiye kavuşma arzusunu simgeler. Aynı zamanda iş hayatında ve ilişkilerde yaşanan sıkıntıların aşılması için içsel bir çaba harcanacağını ve bu çabanın olumlu sonuçlar doğuracağını gösterir.

Editör: Tuğçe Kaş