Togg T10X Siparişleri Başladı: İşte Yapmanız Gerekenler

Türkiye’nin yerli elektrikli otomobili Togg T10X, 2024 yılında yollara çıkmaya hazırlanıyor. Togg, T10X için sipariş sürecini başlattığını duyurdu. T10X’i satın almak isteyenler, Togg’un mobil uygulaması Trumore üzerinden siparişlerini verebilecekler. Peki, Togg T10X nasıl sipariş verilir, hangi adımları takip etmek gerekiyor?

Togg T10X Sipariş Önceliği Kimlere Tanınıyor?

Togg, T10X için sipariş önceliği sunan bir sistem geliştirdi. Buna göre, 2023 yılında yapılan çekilişlere katılan ancak sipariş hakkı kazanamayan kullanıcılar, 15-19 Ocak tarihleri arasında siparişlerini verebilecekler. Bu kullanıcılar, Trumore uygulamasına giriş yaptıklarında, sipariş önceliği olduklarını gösteren bir bildirim alacaklar. Bu kullanıcılar, sipariş önceliği süresi içinde siparişlerini vermezlerse, bu hakkı kaybedecekler.

Ayrıca, 2023 yılında yapılan çekilişte yedek listede yer alan kullanıcılar da, 6-10 Ocak tarihleri arasında konfigürasyonlarını güncelleme imkanı buldular. Bu kullanıcılar, sipariş hakkı kazananların iptal etmesi durumunda, siparişlerini tamamlayabilecekler.

Hasan Âli Yücel Bursa Yenişehir’de anıldı Hasan Âli Yücel Bursa Yenişehir’de anıldı

Togg T10X Sipariş Süreci Nasıl İşliyor?

Togg T10X sipariş süreci, Trumore uygulaması üzerinden yürütülüyor. Sipariş vermek isteyen kullanıcıların, öncelikle App Store, Google Play veya App Gallery üzerinden Trumore uygulamasını indirmeleri ve kimlik (ID) oluşturmaları gerekiyor. Kimlik oluşturmak için, kullanıcıların ad, soyad, e-posta, telefon numarası, TC kimlik numarası ve doğum tarihi gibi bilgileri girmeleri ve sözleşmeleri onaylamaları yeterli oluyor..

Kaynak: HABER MERKEZİ