La casa de papel, izleyici ile buluştuğu ilk günden bu yana, izleyen herkesin beğenisini kazanmış, akıl ile sisteme başkaldırının en iyi örneklerinden biri olmuştur.. Berlin rolü ile izleyici karşısına çıkan Pedro Alonso, canlandırdığı 'Berlin' ile izleyicinin gönlünü fethetmiş, La casa de papel'in en önemli başrollerinden birisidir.. Karekteri bu denli sevilmesinden sonra ise, karekterin geçmişine yönelik bir dizi Netflix ile karşımıza çıkmaktadır..

***

Paris'in sokaklarında, bir aşk ve soygun hikayesi olarak karşımıza çıkıyor Berlin, bir ekip ile birlikte akıl dolu bir soygun ve aşkın öyküsünü izletiyor bize yapım.. Berlin soymak için bu sefer Paris'te bulunan bir müzayede evi ve kasasında 44 milyon dolarlık mücevherleri gözüne kestiriyor.. Yeni bir ekip, Berlin harici kimseyi tanıdığımız söylenemez lakin diziyi izlerken, karekterlere hemen alıştığınızı söyleyebilirim..

***

Dizi yeni dönemde çekilmesine rağmen, kullanılan renkler ve filmin atmosferi, eski yıllarda hissi vermekte izleyen izleyicilere.. Bu yönden biz izleyenleri alıp ana tema ile birlikte, 'eski' zamanlara götürüyor.. Karekterleri canlandıran oyuncuların, o karekterleri 'yaşıyor' gibi canlandırması ise, izleyiciye gerçekten güzel bir seyir zevki yaşatıyor..

***

LA casa de papel'i izleyip, beğenenler için dizi oldukça akıcı ve izlenmesi gereken yapımlar arasında yer alıyor.. La casa de papel'i izlememiş izleyicilerin de diziye bir şans verip, basit tabir ile 'aşk ve soygun' temalı dizinin akıcı hikayesi ile baş başa kalmaları, seyir zevki açısından güzel bir lezzet sunacaktır.